ALICJA BIELAWSKA – ŚMIAŁEK

// ://ALICJA BIELAWSKA – ŚMIAŁEK
ALICJA BIELAWSKA – ŚMIAŁEK 2017-05-13T13:55:31+00:00

mgr Alicja Bielawska – Śmiałek

magister optometrii, optyk
specjalista korekcji wad wzroku
Numer Optometrysty: NO03201

Absolwentka pierwszych studiów z optometrii uruchomionych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dyplom uzyskała w roku 2006. Praca magisterska związana była z charakteryzacja osadów białkowych i emulgacyjnych na powierzchni używanych miękkich soczewek kontaktowych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki (PTOO) oraz Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych (PSSK).
Ważniejsze dyplomy, certyfikaty:
– dyplom magistra optometrii – (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza – Poznań) dyplom optometrysty
– dyplom ukończenia dwuletniego kursu refrakcji w Poznaniu pod kierunkiem doc. dr hab. B. Kędzi.
– dwuletnie warsztaty optometryczne w Poznaniu, organizowane przez Fundację Akademii Medycznej, prowadzone przez doc. dr hab. B. Kędzie. Poznań 2003 – 2005r.
– kolejny cykl dwuletnich warsztatów optometrycznych w Poznaniu, organizowanych przez Fundację Akademii Medycznej, prowadzone przez doc. dr hab. B. Kędzie. Poznań 2006 – 2008r.
– uczestnictwo w warsztatach Vision Therapy organizowanych przez PTOO i UAM w Poznaniu prowadzone przez prof. W.C. Maplesa oraz dr S. Aalberga
– uczestnictwo w konferencji “Optometria pediatryczna, krótkowzroczność, niedowidzenie” przez PTOO i PFWiO UAM w Poznaniu prowadzone przez dr W. C. Maplesa oraz dr P. A. Harrisa
– uczestnictwo w wykładach oraz ćwiczeniach terapii widzenia (Vision Therapy) organizowanych przez COPTOM UAM Poznań – prowadzone przed dr Annę Przekoracką – Krawczyk (akomodacja, ruchy oczu, niedowidzenie, heteroforie, heterotropie). Poznań 2012-2013r.
– uczestnictwo w międzynarodowej konferencji Optometria 2010
– uczestnictwo w międzynarodowej konferencji Optometria 2011 + warsztaty
– uczestnictwo w szkoleniu dla członków PTOO prowadzonym przez prof. Timothy Wingerta, O.D. z Illinois College of Optometry. Poznań, 13 maj 2006r.

 

Przeprowadza badania

ostrości wzroku / badania optometryczne
dobór i aplikację miękkich soczewek kontaktowych
prowadzi terapię wzrokową

 

Cennik badań

Pełne informacje odnośnie cen usług gabinetowych na stronie cennik

 

Standardy – tego się trzymam

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki, stosuje oprawcowany standard badania optometrycznego oraz standard doboru miękkich soczewek kontaktowych opracowany przez Polskie Stowarzyszenie Soczewek Kontaktowych.

 

Umów się na wizytę

– tel. 32 42 38 572
– tel. 507 34 39 37
– rejestracja online

 

Kontakt

– optometrysta@gmail.com
formularz